banned
Aralık 4, 2015 gön: blogfly

Faceposter’ı bilgisayarınızda çalıştırdınız, giriş yaptınız ve üye olunacak grupları bulup üye olmaya başladınız. Hesabınız mobil onaylı mı ? Eğer onaysız ise henüz 5-10 gruba üye olamadan engellenecektir. Mobil onaylı ise ve bir defada 1000 gruba üye olmaya çalışırsanız yada 5 saniyede bir gruba üye olmaya çalışırsanız yada gönderi paylaşımını çok gruba kısa sürelerde yapmaya çalışırsanız facebook buna izin vermeyecek ve geçici bir süre hesabınızın gruplara üye olmasını ve paylaşım yapmanızı yasaklayacaktır. Eski, aktif kullanılmış ve mobil onaylı hesaplar ile 20 – 30 saniye aralıklar ile 30 – 40 gruba tek seferde üye olup, 30 – 40 gruba gönderi paylaşımı yaparsanız, hiçbir problem olmadan binlerce kişiye gönderilerinizi gösterebileceksiniz. Çünkü gruptaki tüm üyeler “x kişisi y adlı grupta birşey paylaştı” şeklinde bir bildirim alacaklar.

Program Videosu

 

Peki benioku.txt’deki bilgileri okudunuz mu ? Bence bir göz gezdirin :)

 

KULLANIM;
– Araç, Facebook üzerinde grupları bulma, gruplara üye olma ve gruplara gönderi yapma şeklinde çalışır.
– Aracı ilk açtığınızda üst menü pasif durumdadır. Giriş yaptığınızda üst menü aktif olacaktır.
– Grup toplamak için, grup toplama aracını kullanın. İstediğiniz kelimede grupları toplayabilirsiniz.
– Gruplara üye olmak için, Gruplara Üye Olma Aracını kullanın. Üyeliğe açık gruplara tek tek üye olacaktır.
– Daha önceden üye olduğunuz grupların tümünü toplamak için Üye Olunan Grupları Toplama Aracını kullanın. Bu araç her zaman %100 sonuç vermemektedir.
– Üye olduğunuz ve üyeliğinizin onaylandığı grupları ayırmak için Gönderi Yapılabilecek Gruplar Süzgecini kullanın. Listeniz içinden sadece gönderi yapılabilecek grupları ayırır.
– Gruplara gönderi yapabilmeniz için Üye Olunan Gruplara Post Aracını kullanın.
– Her araçta ayarlamanız gereken Çalışma Süresi seçeneği vardır. Bu seçenek default ayardadır. Bilgisayarınızın özelliklerine ve internetinizin hızına göre arttırabilirsiniz. Bu seçenek her bir grupta iş yapılacak süredir.

OLASI PROBLEMLER;
– Giriş Yapılıyor şeklinde takılı kalıyor;
Çözüm: Facebook hesabınıza normal tarayıcıdan giriş yapıldığını ve duvarınızı görebildiğinize emin olun.
– Gönderi Yapılmıyor;
Çözüm: Çalışma süresini arttırarak deneyin ve gruplara gönderi yapılabileceğinden emin olun.
Ayrıca gönderilerin onaysız olmasından da emin olun.

 

Kategori: Faceposter Anahtar Kelimeler: , ,

etkileşim
Aralık 4, 2015 gön: blogfly

Merhaba;
FacePoster ile sitelerinize veya sayfalarınıza hit çekerken yada arkadaş kasarken nasıl daha fazla etkileşim kurabilir ve fazlası ile hit çekebilirsiniz ?

Bu yazımızda anlatacağımız yöntemi denedik ve kesinlikle reklam mesajları içerisinde %70 daha fazla etkileşim olduğunu gözlemledik.

  • Grup üyelerine, “arkadaşlarınıza yazar” gibi gönderi yazın.

Örneğin “haber” siteniz var. Faceposter ile KPSS ile ilgili gruplara üye oldunuz. 30 gruba gönderi yapacaksınız. Fazlasına yapmanıza gerek yok, çünkü 30 gruba yaptığınız gönderi, yaklaşık 10 ila 60 bin kişiye bildirim olarak gidecektir. Bir grupta paylaşılan bir bilgi, tüm grup üyelerine bildirim olarak gönderilir. Gönderi içeriği olarak ne yazmayı düşünürdünüz ?

EN İYİ HABER SİTESİ : http://habersitenizinlinki 

Tabiki bu gönderiye göz göre göre kimse tıklamayacaktır.

Bunun yerine;
arkadaşlar kpssde bu sene de skandal var sanırım, bu haberi okudunuz mu ? http://habersitenizinlinki/haber

İnsanlar her zaman reklamdan uzak olmak isterler. Fakat merak uyandıran bilgiler karşısında ise asla duramazlar. Bağlantınızı %70 oranında ziyaret edeceklerdir. Bir örnek uygulama yapıp denedik. İşte etkileşimi;

 

GÖNDERİMİZ

6

ETKİLEŞİMLERİ

 

 

 

Kategori: Faceposter Anahtar Kelimeler: ,